Sve o Harry Potter-u
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Evo i mene =)

Go down

Evo i mene =) Empty Evo i mene =)

Post by Draco_is_my_Master Fri Jun 27, 2008 11:34 pm

Dakle, ja generalno sebe ne smatram tehnoloski nesposobnom osobom, mada mislim da je tehnologija ja-netolerantna. Slobodno krivim bezivotni objekat, tako nesto.

Nikada ranije nisam znala da sam mozes kreirati forum, biti administrator istoga i, znate, druge stvari. U svakom slucaju, ne znam ni da li cu ovo dobro postovati - znajuci svoju repuitaciju sa kompjuterima, nepredvidivom malom kutijom koja kaze 'Upozorenje: brisanje hard drive-a ce poceti posle zavrsetka odbrojavanja' - ja cu to resiti tako sto cu pretisnuti Ctrl-Alt-Del.

Taj mocni trio mi spasava zivot.

Izvrsna sam u u ovoj ne-skreci-sa-teme stvari. U svakom slucaju, Hello! Ja sam Masha, poznatija na ovom divnom forumu kao Draco_is_my_Master. Imam 17 godina, i zavrsila sam drugi razred gimnazije. Atributi: crna kosa (skoro ofarbana u crvenkasto/braon), zelene oci i td.. uostalom imate sliku, pa vidite =)
Zavisna sam o Harry Potter knjigama/filmovima, i obozavam (citaj: pominjem ga 2000 puta dnevno) Draca Melfoya. Veliko hvala Dusanu i mojim ludim drugaricama sto imaju strpljenja i slusaju me dok blebecem o njemu. Volim da pisem, pevam, gledam TV, igram komp (mada pod 'igram' mislim idem na net =)) i td... Najbolje drugarice su mi Milica i Alex - ne znam sta bih bez njih. Ako zelite nesto da znate, ne ustrucavajte se da pitate...
Draco_is_my_Master
Draco_is_my_Master
Asistent

Female
Number of posts : 72
Age : 33
Lokacija : Drakova spavaca soba...
Registration date : 2008-05-25

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum