Sve o Harry Potter-u
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bruka i Sramota

4 posters

Go down

Dali delite misljenje samnom?

Bruka i Sramota Vote_lcap83%Bruka i Sramota Vote_rcap 83% 
[ 10 ]
Bruka i Sramota Vote_lcap17%Bruka i Sramota Vote_rcap 17% 
[ 2 ]
 
Total Votes : 12
 
 

Bruka i Sramota Empty Bruka i Sramota

Post by Albus Dumbledore Tue Jul 08, 2008 11:50 am

Verovatno se pitate zasto je naslov ove teme bas takav .E pa iz vise razloga.Prvo bruka i sramota je ukrasti clanove sa nekog foruma.Drugo bruka i sramota je da bez pitanja saljete grupne pmove nekome na forum.A najveca bruka i sramota je to sto ce se svi forumi raspasti bas zbog istog razloga ubuduce.Svako ce pozeleti da bude direktor,svako ce pozeleti da ima forum ,svi ce napraviti forume i svi ce se jednog dana raspasti zbog istog razloga.Dakle radite sta vam je volja.A sramota je to sto je Nix uradio forumu.
Albus Dumbledore
Albus Dumbledore
Admin

Male
Number of posts : 181
Age : 34
Lokacija : Hogwarts
Registration date : 2008-05-24

Back to top Go down

Bruka i Sramota Empty Re: Bruka i Sramota

Post by Guest Tue Jul 08, 2008 2:16 pm

brises postove svih onih koji su protiv tebe, bravo albuse ..... bravo cheers

Guest
Guest


Back to top Go down

Bruka i Sramota Empty Re: Bruka i Sramota

Post by Guest Tue Jul 08, 2008 2:17 pm

oces da ti ja dam admina na mom forumu .... pa da i moj pokvaris .... ako oces .


Svi koji imate forume dajte albusu admina.

Guest
Guest


Back to top Go down

Bruka i Sramota Empty Re: Bruka i Sramota

Post by Guest Tue Jul 08, 2008 3:53 pm

Govori to o sebi! On je najpre ukrao clanove sa X pertovog hogovortsa krio je od direktora sve i cak je mene pitao da budem profesor vrlo dobro se secam tada smo se upoznali. Ja sad samo pokusavam da vratim clanove jer je taj hogovorts propao zbog njega!!!

Guest
Guest


Back to top Go down

Bruka i Sramota Empty Re: Bruka i Sramota

Post by Albus Dumbledore Tue Jul 08, 2008 4:30 pm

Pre svega ja nikome nisam ukrao clanove a to ce reci i svi oni koji se nalaze na forumu.DrugoJa jesam stavio reklamu na x-pertov forum i to onda kada je zvanicno sam x-pert rekao kraj nema vise foruma..Trece nijedan forum nije propao zbog mene niti ce propasti a zbog ovakvog vredjanja i direktnog prebacivanja na moju malenkost moracu da vas obrisem sa foruma.Zao mi je samo sto ste izasli odavde a niste naucili jednu jedinu lekciju koju sam pored svih onih iz preobrazavanja pokusavao da vas naucim.A to je Savest!Razmisite o svojim postupcima pa ce te videti vasu gresku.

Usput obrisao sam babo tvoju poruku jer sam krenuo da vas brisem sa foruma pa rekoh neka popravice se oni ali izgleda da ste obojica nepopravljivi.Zbogom i nemojte dolaziti vise na ovaj forum.P.S pozovite vladana da vam se prikljuci dovoljno ste veliki krelci i bez njega ali bolje kada su sve ovce na broju!

Izvinjavam se ostalim clanovima koji su procitali ovo ali zaista mislim da ce te se sloziti samnom da je ovo bilo i suvise.

Vraticete se vi ponizno ali tada vas necu primiti.To je odluka koju necu pogaziti.Tako mi bar savest nalaze.Niste vi zasluzni mojeg a ni icijeg postovanja na ovom forumu.

Albus Dumbledore!
Albus Dumbledore
Albus Dumbledore
Admin

Male
Number of posts : 181
Age : 34
Lokacija : Hogwarts
Registration date : 2008-05-24

Back to top Go down

Bruka i Sramota Empty Re: Bruka i Sramota

Post by Gost Tue Jul 08, 2008 11:19 pm

zelja za osecajem moci i vlasti je mnoge unistila, ne dolazimo mi ovde da bi terali silu(mada ima i takvih), dolazimo ovde da bi se druzili, da bi nam proslo vreme.Cemu sada podela, kada vec imamo jedan hogvorts?
Na kraju krajeva, ako nesto nekome ne odgovara, mozemo da glasamo, zar ne?

Gost
Guest


Back to top Go down

Bruka i Sramota Empty Re: Bruka i Sramota

Post by Harry Wed Jul 09, 2008 12:13 am

Sto se mene tice ja mogu da budem ucenik a i da ne budem admin...
Ljudi nije stvar koja ste pozicija...stvar je upoznavanje sa novim ljudima,uzivanje,zezanje,a ne neke svadje i prepirke ja cu ovo a ja ono...
forumi se prave zbog okupljanja,upoznavanja i zabave!!!!!!!!
Harry
Harry
Glavesina decak-devojcica

Number of posts : 124
Registration date : 2008-05-20

https://virtualhogwarts.rpg-board.net

Back to top Go down

Bruka i Sramota Empty Re: Bruka i Sramota

Post by Marija Wed Jul 09, 2008 5:19 pm

Albuse, mislim da si dovoljno veliki da shvatis da se "DA LI" pise odvojeno u slucaju kada nije glagol, i "SA MNOM", se, takodje, pise odvojeno.

Marija
Ucenik
Ucenik

Female
Number of posts : 43
Age : 29
Registration date : 2008-06-08

Back to top Go down

Bruka i Sramota Empty Re: Bruka i Sramota

Post by MG_ Fri Jul 11, 2008 11:29 pm

Harry wrote:Sto se mene tice ja mogu da budem ucenik a i da ne budem admin...
Ljudi nije stvar koja ste pozicija...stvar je upoznavanje sa novim ljudima,uzivanje,zezanje,a ne neke svadje i prepirke ja cu ovo a ja ono...
forumi se prave zbog okupljanja,upoznavanja i zabave!!!!!!!!

potpisujem milion putaaa
al duxi stvarno ne znam cemu tolika frka, jest da je to stvarno ono problem, al mogao si samo stvaiti jedno veliko obavjestenje i eto... Very Happy
al ok, kad sve volis na dugacko i na siroko Wink
glasala sam za da Smile
MG_
MG_
Admin

Female
Number of posts : 120
Age : 29
Lokacija : Sarajevo
Registration date : 2008-06-01

Back to top Go down

Bruka i Sramota Empty Re: Bruka i Sramota

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum